Sözleşme Analizi

 

Sözleşmelerinizde neler olduğunu gerçekten bilin. ideal'ın yapay zeka desteği ile sözleşmelerinizi saniyeler içinde okuyup analiz ederek riskli maddelere ilişkin geri bildirimler alın.

 

Şirketiniz için önemli olan hususları makine öğrenmesiyle algılayarak risk algısını şirketiniz verilerine göre geliştiren ideal ile sözleşme analiz süreçlerinizde zaman kazanın.

Sözleşme Oluşturma


Otomatik olarak yeni sözleşmeler oluşturun. İş akışlarını düzene sokarak gelişmiş yapay zeka uygulamaları ile hukuk, satın alma ve iş ekiplerinizi güçlendiren ilk uçtan uca platform olan ideal ile yeni sözleşmelerinizin sizin için hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayarak imza sürelerini hızlandırın.
 
Onaylanmış hüküm ve koşullarınıza göre oluşturulmuş şablonlarla sözleşme oluşturma, müzakere ve inceleme sırasında kapsamlı yasal inceleme ihtiyacını azaltın.

Yasal Analitik

ideal ile imzaladığınız farklı sözleşmelerdeki yükümlülüklerinizi sınıflandırın, risk ağırlıkları atayın ve  yükümlülüklerinizi sayısallaştırın.

Şirketinizin sözleşmelerden kaynaklı risklerini yöneterek büyük resmi kolaylıkla görün.

Döküman Yönetimi

Daha iyi şartlar ve maliyet yönetimi için sözleşmeleri aktif olarak yeniden müzakere edebilecek uyarılar ayarlayın. Tüm son kullanma tarihlerini tek bir gösterge panosundan hızla görün.

 

ideal ile otomatik onay iş akışları oluşturun, belge sürümlerini yönetin, yorumları doğrudan sözleşmeye bağlayın ve belirlediğiniz riskler için uyarılar gönderin.

Sözleşme Müzakere

Sözleşmenin tüm taraflarıyla aynı platform üzerinde çalışıp zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın. 

Kurum içindeki tüm iş birimlerinizin görüşlerini uygulamanın içinde takip edin, mutabık kalınan maddeleri kilitleyin, değişikliklere kapatın.

ideal ile bir sözleşme müzakere sürecini güvenlikli ve hızlı tamamlayın.